Dizayn Ve Projelendirme

Ulusal ve uluslararası standartlara göre, risk grubu belirlenen tesislerin, Aktif ve pasif yangından korunum sistemleri için uzman kadromuz tarafından projelendirme hizmeti verilmektedir.

Bilgisayar Destekli Yangın Ve Tahliye Simülasyonları

Uluslararası standartlar ışığında bilgisayar destekli yangın ve yangın durumunda tahliye simülasyonları yaparak yangın ve duman yayılımı, yangın durumunda binanın tahliye edilebilmesi için gerekli olan en az süre, yapısal elemanların yangın durumunda zamana bağlı ısınması ve benzeri verilerin yapılan simülasyonlar sonucunda elde edilerek performans bazlı yangından korunum sistemi tasarımlarında kullanılması sağlanmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

Tesisiniz için yangından korunum sistemlerinin tanımlanması, disiplinler arası (Mimari-Elektromekanik) koordinasyonun ve entegrasyonun sağlanması, satın alma aşamasında teknik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Kontrolörlük Hizmetleri

Yangından korunum sistemleri projelerinizde, proje kontrolü, hesap kontrolü ve hakkediş kontrolü hizmetleri verilmektedir.

Denetim, Test Ve Raporlama

Tesisinizde kurulu bulunan yangından korunum sistemlerinin denetimi ve testi, tesisinizdeki yangından korunum sistemlerinin referans standart ve yönetmeliklere göre raporlanması hizmeti verilmektedir.

Eğitim

Sistem tasarımı, yangından korunum sistemi kurulumu ve tesisat imalatı, yangından korunum sistemleri işletmesi ve bakımı konularında firmanız çalışanlarına eğitim hizmeti verilmektedir.

Vizyon Proje