Vizyon Proje

Vizyon Proje uzmanlık alanı olan yangından korunum sistemleri konusunda ana hatları ile danışmanlık, projelendirme ve eğitim hizmetleri sunmak amacı ile 2007 yılında kurulmuştur.

Kuruluş tarihinden günümüze kadar sürekli gelişim ilkesi ile hareket etmiş, kendisine ve hizmet ettiği sektöre katkı sunmayı amaç edinmiştir.

Vizyon Proje’nin kuruluş amacı yangından korunum sistemleri üzerine sürekli geliştirdiği bilgi ve birikimini faliyet gösterdiği her projede paylaşarak bilginin ve tecrübenin yayılımını sağlamaktır.

Vizyon Proje edindiği bilgi ve deneyimleri katkı sunabileceği alanlarda yeni faaliyet kolları geliştirmek için kullanmaktadır.

Vizyon Proje sektördeki mevcut ihtiyaç noktalarında hizmet vermekle birlikte, sektörde sunulan alışılmış hizmet anlayışını pozitif yönde geliştirmeyi amaç edinmiştir. Sonuç ve gelişim odaklı yaklaşımı ile klasik formatların dışına çıkan bir hizmet anlayışı benimsemiştir.

Vizyon Proje insan odaklı bir kuruluş olup, hizmet kalitesini ve çeşitliliğini arttırabilmek adına insana yatırım yapılması fikrini benimsemiştir. Bu anlayış ile kendi kadrosu ile paylaştığı bilgi ve deneyimini sektöre eğitim hizmetleri vererek sektörle de paylaşmaktadır.